Kratek opis:
AMD Ryzen 3 210 (3,0 GHz), 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) AG WLED IPS 60 Hz, 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 740M (IGP), 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort, PD - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x HDMI 2.1, Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4, WWAN HP R15 4G, Gb LAN, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Šifra:
D8DD5E8R
Prenosnik HP EliteBook 6 G1ah 16 | Ryzen 3 210 | WWAN / AMD Ryzen™ 3 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
799,00 €
654,92 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 799,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 3 210 (3,0 GHz), 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920x1200) AG WLED IPS 60 Hz, 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 740M (IGP), 2x Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort, PD - 40Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x HDMI 2.1, Wi-Fi 7 (2x2), Bluetooth 5.4, WWAN HP R15 4G, Gb LAN, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 799 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 24.21 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik HP EliteBook 6 G1ah 16 je večnamenska naprava, zasnovana za strokovnjake in podjetnike. Opremljen s procesorjem Ryzen in bogatimi možnostmi povezljivosti, je idealen za tiste, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo orodje za delo ali zabavo.
Največje prednosti
- Elegantna oblika: s svojim tankim in lahkim ohišjem je ta prenosnik enostaven za prenašanje, kar omogoča delo na poti.
- Izjemna zmogljivost zaslona: 16,0" WUXGA zaslon z visoko ločljivostjo (1920x1200) in IPS tehnologijo ponuja jasne in živahne barve ter široke kote gledanja.
- Napredne povezave: vključuje 2x Thunderbolt 4 in HDMI 2.1, kar omogoča številne možnosti priklopa in izjemno hitro prenašanje podatkov.
- Hitrost in učinkovitost: hitro shranjevanje podatkov zagotovljeno z NVMe tehnologijo v SSD disku.
- Vsestranska povezljivost: vključuje Wi-Fi 7 in Bluetooth 5.4 za hitro in zanesljivo brezžično komunikacijo.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je namenjen poslovnim uporabnikom, samostojnim podjetnikom in študentom, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo napravo, ki bo kos vsakodnevnim izzivom. Ponuja zmogljivost in prilagodljivost, ki je potrebna za učinkovito reševanje zahtevnejših nalog.Možnosti nadgradnje
HP EliteBook omogoča enostavne nadgradnje pomnilnika in diska, kar zagotavlja dolgotrajno uporabnost in uspešno prilagajanje rastočim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne prednosti, med katerimi so nižji stroški in okoljska ozaveščenost. Vse obnovljene naprave so deležne skrbne in strokovne obnove, kar zagotavlja, da naprava ustreza strogim kakovostnim standardom. S tem prispevate k trajnostnemu razvoju in ohranjate naravne vire. Prenosnik HP EliteBook 6 G1ah 16 je odlična izbira za vse, ki iščejo zanesljivo in zmogljivo napravo z možnostjo nadgradnje in s poudarkom na kakovosti in okoljski odgovornosti.| Procesor | AMD Ryzen™ 3 210 / 3,0 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Max. Boost Clock 4,7 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ 740M Graphics (IGP) |
| Zaslon | 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920 x 1200) UWVA WLED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Monitor HP Series 7 Pro 740pm 100,8 cm (39,7″) WUHD IPS LED ukrivljen
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Računalnik HP ProOne 440 G9 NT AiO | i7-13700T | Touch | W11P / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP Elite 1040 X360 G11 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0034ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Računalnik HP EliteOne 840 G9 AiO | i5-13500 | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €
Računalnik HP All-in-One 27-cr0048na | i7 13.gen | W11H / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk
929,00 €
761,48 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 929,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255H | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.159,00 €
950,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.159,00 €
Računalnik HP All-in-One 24-cr1003nx| U7-155U | Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk
899,00 €
736,89 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 899,00 €





























