Kratek opis:
Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600, NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 (16 GB GDDR7), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
IB8HR0EA
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Kratek opis:
Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600, NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 (16 GB GDDR7), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 2499 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 75.73 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 4 kosi na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Odkrijte vrhunsko zmogljivost in eleganco s prenosnikom HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns. Ta vrhunska naprava je zasnovana za vse, ki iščete zmogljivost, zanesljivost in brezhibno uporabniško izkušnjo. S kombinacijo superiornega procesorja in napredne grafične kartice zagotavlja neustavljivo moč in osupljivo vizualno doživetje.
Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost: Uživajte v nadvse tekočem delovanju zahvaljujoč zmogljivemu procesorju in napredni grafični kartici, kar poskrbi za hitrost in odzivnost v najzahtevnejših aplikacijah in igrah.
- Osupljiva vizualna izkušnja: 16,0-palčni matiran zaslon WQXGA z ločljivostjo 2560 x 1600 omogoča, da uživate v briljantnih in jasnih vizualnih detajlih.
- Hitrost in zanesljivost: NVMe SSD disk, ki ponuja bliskovito hitro shranjevanje in prenos podatkov, poskrbi, da je prenos podatkov opravil hitrejši kot kdajkoli prej.
- Elegantna in robustna zasnova: Z moderno obliko in robustno zasnovo je ta prenosnik prava paša za oči in odličen sopotnik za vsakogar.
Kdo kupuje ta izdelek
Ne glede na to, ali ste strasten igralec video iger, ustvarjalec vsebin ali profesionalec, ki zahteva vrhunski prenosnik za delo, je ta naprava zasnovana prav za vas. Zagotavlja moč in zmogljivost, ki sta potrebna za profesionalno delo ter nepozabno igralno izkušnjo.Možnosti nadgradnje
Prenosnik ponuja enostavne možnosti nadgradnje diska in pomnilnika, kar omogoča, da prilagodite zmogljivosti svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave je okolju prijazna odločitev, ki prispeva k zmanjšanju odpadkov in ohranjanju virov. Naše strokovno prenovljene naprave izpolnjujejo višje standardizirane kriterije kakovosti, kar zagotavlja zanesljivost in odličnost. Povečajte svojo vrednost za denar, medtem ko dajete pozitiven prispevek k našemu planetu.| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 (16 GB GDDR7) |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 0x |
| Število Thunderbolt priključkov | 2x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Spanish keyboard |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| Teža | 2,68 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0002nt | Ultra 9 | OLED 2.8K | RTX 4070 | 16GB / Ultra 9 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.859,00 €
1.523,77 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.859,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 | U7-255U | 1TB SSD | W11P / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik i HP EliteBook 6 G1i 14 | U7 255U | 16GB RAM | 1TB SSD / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255U | 24GB RAM | Win 10 Pro / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.198,00 €
981,97 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.198,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0199nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 | U5-225U | WWAN | Touch / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0005nx | Ultra 7 155H | GeForce RTX 4060 (8 GB) / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.399,00 €
1.146,72 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.399,00 €
Prenosnik HP Victus Gaming 15-fb2933nc | RTX 4060 (8 GB) / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
1.189,00 €
974,59 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.189,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1i 16 | U7 255H | 24GB RAM | W11P / Ultra 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.159,00 €
950,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.159,00 €
Prenosnik HP OMEN MAX Gaming 16-ah0710ng | U7 255HX | RTX 5070Ti (12GB) | W11 / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WQHD
2.299,00 €
1.884,43 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.299,00 €





























