Kratek opis:
Intel® Core™ i7-8550U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 4.0 GHz, 24 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics 620, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Šifra:
ILTT48SI7819A
Prenosnik Lenovo ThinkPad T480s / i7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-8550U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 4.0 GHz, 24 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® UHD Graphics 620, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed - Win10P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 399 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 12.09 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Lenovo ThinkPad T480s je zmogljiv in zanesljiv prenosnik, ki ponuja izjemno zmogljivost in prenosljivost v elegantnem ohišju. Zasnovan je za vse, ki iščejo zanesljivost in funkcionalnost, ne da bi za to morali žrtvovati eleganco in stil.
Največje prednosti
Lenovo ThinkPad T480s prinaša številne prednosti, ki ga postavljajo ob bok najboljšim poslovnim prenosnikom:- Izjemna zmogljivost procesorja I7 za hitro in učinkovito izvajanje nalog
- Velik 14-palčni zaslon z ločljivostjo FHD 1920 x 1080 za jasne in žive slike
- AntiGlare tehnologija za manj odsevov pri delu na prostem
- Shranjevanje na hitrem NVMe SSD disku
- Raznolikost priključkov: HDMI, USB-C, Thunderbolt in še več
- Svetleča osvetlitev tipkovnice, idealna za delo v slabših svetlobnih pogojih
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo in zmogljivo napravo za poslovne potrebe. Primeren je tudi za študente in ustvarjalce vsebin, ki cenijo vsestranskost in zmogljivosti ter tiste, ki delajo v različnih okoljih, zahvaljujoč svoji matirani površini zaslona.Možnosti nadgradnje
Lenovo ThinkPad T480s omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar vam daje fleksibilnost, da svoje potrebe prilagodite v prihodnosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave prinaša številne prednosti. Strokovna storitev obnove zagotavlja, da prenosnik deluje brezhibno in izpolnjuje standardiziran sistem kakovostnih ocen. To je ne samo ekonomična izbira, temveč tudi okolju prijazna, saj pripomore k zmanjšanju elektronskih odpadkov. Obnovljene naprave ponujajo odlično razmerje med kakovostjo in ceno, kar vam omogoča, da za svoj denar dobite več.| Procesor | Intel® Core™ i7-8550U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 4.0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 24 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 24 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Tip trdega diska | NVMe SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 620 |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 0x |
| Priključek za docking postajo | da |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Dodatki | 1x Audio |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,35 |
| EAN | 3831130149850 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









