Kratek opis:
Intel Core 5 210H (2,2 GHz), 16 GB DDR5-5200, SSD 1 TB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 5Gbps, 2x USB-A 3.2 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 1a Home (64-bit) MAR
Šifra:
BM1N5EARI
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2023ns | Core 5 210H | RTX 5050 (8 GB) / 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
1.029,00 €
843,44 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.029,00 €
Kratek opis:
Intel Core 5 210H (2,2 GHz), 16 GB DDR5-5200, SSD 1 TB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 5Gbps, 2x USB-A 3.2 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 1a Home (64-bit) MAR
Z nakupom tega izdelka prejmete 1029 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 31.18 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost: Na zalogi
samo še 1 kos na voljo.
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Victus Gaming 15-fa2023ns je zanesljiv prenosnik, zasnovan za igranje iger in zahtevno delo. S privlačnim dizajnom, 15,6-palčnim zaslonom in številnimi naprednimi funkcijami, ta naprava ponuja izjemno zmogljivost in rešitev za vse, ki iščejo pravo ravnovesje med kakovostjo in vrednostjo.
Največje prednosti
- Intel I5 procesor zagotavlja tekoče izvajanje večopravilnosti.
- Hiter NVMe SSD omogoča bliskovito nalaganje aplikacij in iger.
- Visoko kakovostna grafična kartica GeForce RTX 5050 z 8 GB pridobiva prednost pri vizualni izkušnji.
- Povezljivost z najnovejšimi standardi Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4
- Osvetljena tipkovnica omogoča delo tudi v slabših svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je popolna izbira za igralce iger, ustvarjalne profesionalce in vsakogar, ki potrebuje vsestransko in zmogljivo napravo za delo ali zabavo. Zahvaljujoč visoki hitrosti procesiranja in vrhunski grafiki, ga bodo cenili predvsem tisti, ki ne pristajajo na kompromise pri kakovosti izvajanja.Možnosti nadgradnje
Victus Gaming 15-fa2023ns omogoča prilagoditve strojne opreme, kot je nadgradnja pomnilnika in trdega diska, za še boljšo prilagodljivo zmogljivost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave ne pomeni le ekonomične rešitve, temveč tudi okolju prijazno odločitev. Ta prenosnik je bil strokovno obnovljen, kar zagotavlja enako zanesljivost kot nova naprava. Zahvaljujoč standardiziranemu sistemu kakovostnih ocen, uporabniki lahko pričakujejo visoko funkcionalno vrednost in dolgo življenjsko dobo, kar prispeva k zmanjšanju e-odpadkov in trajnostni uporabi virov.| Procesor | Intel® Core™ 5 210H / 2,2 GHz / Octa-Core (4C+4c/12T) / Max Turbo Frequency 4,8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR5 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 (8 GB GDDR7) |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920x1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Home MAR |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Razpored tipkovnice | Španska tipkovnica |
| Stanje | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP tehnična regulativna ekipa, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik i HP EliteBook 6 G1i 14 | U7 255U | 16GB RAM | 1TB SSD / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP Omen Gaming 16-AE0XXX / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ FHD
1.349,00 €
1.105,74 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.349,00 €
Prenosnik HP EliteBook 6 G1i 16 | U5-225U | WWAN | Touch / Ultra 5 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Računalnik HP EliteOne 870 G9 AiO | i7-14700 | FHD | W10 Pro / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
1.239,00 €
1.015,57 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.239,00 €
Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
2.499,00 €
2.048,36 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.499,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0189nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP OMEN Transcend 14-fb0002nt | Ultra 9 | OLED 2.8K | RTX 4070 | 16GB / Ultra 9 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
1.859,00 €
1.523,77 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.859,00 €
Prenosnik HP OMEN Gaming 16-am0008ne | i7-14650HX | RTX 5050 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €
Računalnik HP OMEN 35L Gaming GT16-0199nz | U7-265K | RTX 5080 (16GB) / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk
2.999,00 €
2.458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 2.999,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 258V / 2.2 GHz Turbo boost 4.8 GHz / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
1.299,00 €
1.064,75 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.299,00 €





























