Šifra:
ILTT15I510MX319M
Prenosnik Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6" FHD
559,00 €
458,20 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 559,00 €
Kratek opis:
Intel Core i5 10210U, 39,6 cm (15,6″) 1920 x 1080 LED, 16 GB DDR4, 256 GB SSD NVME, Intel UHD Graphics, HDMI, WI-FI, USB 3.0, Card Reader, No OS Installed - Win10P COA, Refurbished - A- Grade
Z nakupom tega izdelka prejmete 559 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 16.94 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Intel Core i5 10210U, 35,6 cm (14,0″) 1920 x 1080 LED, 8 GB DDR4, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, HDMI, WI-FI, USB 3.0, Card Reader, , Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
| Procesor | Intel Core i5 10210U |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Trdi disk | 256 GB NVME SSD |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6'') Full HD LED Display (1920 x 1080) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Število USB priključkov | 2x |
| HDMI | 1x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | da |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Ostali priključki | 2x USB-C |
| Razpored tipkovnice | Švedska tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,9 |
| EAN | 3830084862976 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









