Kratek opis:
AMD Ryzen 5 5500U (2,1 - 4 GHz), 8 GB DDR4-3200 (soldered), SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) IPS AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IPG), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 2.0, 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, SD Card, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Šifra:
82R4007BFR-S
Prenosnik Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 | R5-5500U | 8GB RAM | SSD 512GB | W11 / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Kratek opis:
AMD Ryzen 5 5500U (2,1 - 4 GHz), 8 GB DDR4-3200 (soldered), SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) IPS AG LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IPG), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 1x USB-A 2.0, 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.2, SD Card, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 399 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 12.09 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
Prenosnik Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 prinaša izjemno uporabo in zanesljivost za vsakdanjo rabo ali delo od doma. S svojo elegantno obliko in velikim 15,6-palčnim FHD zaslonom ponuja vrhunsko izkušnjo gledanja, idealno za uživanje v priljubljenih vsebinah ali učinkovito delo.
Največje prednosti
Lenovo IdeaPad 1 se ponaša z vrsto značilnosti, ki ga naredijo odličnega partnerja za vse vrste uporabnikov:- Zmogljivost: Opremljen je s procesorjem, ki omogoča hitro in gladko izvajanje nalog, kar povečuje vašo produktivnost.
- Pomnilnik in shranjevanje: Visoko zmogljivi spomin in izjemno hitri NVMe disk zagotavljata hitro nalaganje aplikacij in shranjevanje podatkov.
- Povezljivost: Sodoben nabor vhodno-izhodnih vrat, vključno z USB-C in Wi-Fi 6, omogoča preprosto povezovanje in visoke hitrosti prenosa podatkov.
- Vsestranskost: Idealen za uporabo doma, v pisarni ali na poti.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik Lenovo IdeaPad 1 je odlična izbira za študente, profesionalce in družine, ki iščejo zanesljivo in cenovno dostopno napravo. Primeren je za vsakodnevne naloge, kot so brskanje po spletu, ogled videoposnetkov, urejanje dokumentov in družabna omrežja, pa tudi za bolj zahtevna opravila.Možnosti nadgradnje
Čeprav je naprava že v osnovi zelo zmogljiva, ponuja možnosti nadgradnje pomnilnika in diska, kar omogoča, da napravo prilagodite svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika prinaša prihranek in obenem prispeva k trajnostnemu ravnanju z viri. Obnovljeni prenosniki so podvrženi strokovni obnovitvi in standardiziranemu sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja brezhibno delovanje in kakovost kot pri novih napravah. Tako pridobite produkt z odličnim razmerjem med ceno in kakovostjo, hkrati pa podpirate okolju prijazen pristop.| Procesor | AMD Ryzen™ 5 5500U / 2,1 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,0 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 8 GB |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) LED | IPS | 250 nits |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Optična enota | ne |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | ne |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Razpored tipkovnice | Francoska tipkovnica |
| Stanje | Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 5715251356770 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP 14-em0021ne | R5-7520U / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
429,00 €
351,64 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 429,00 €
Prenosnik HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP ProBook 4 G1a 14 | R5-230 | W11P / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 15-fd0016ni | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
599,00 €
490,98 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 599,00 €
Prenosnik HP 14-em0026ne | R7 7000s / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 | Win 10 Pro / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
439,00 €
359,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1005na / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
549,00 €
450,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 549,00 €
Prenosnik HP 15-fc0780ng | R7-5825U / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
529,00 €
433,61 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 529,00 €
Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
399,00 €
327,05 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 399,00 €
Prenosnik HP EliteBook 640 G10 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
519,00 €
425,41 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 519,00 €





























