Šifra:
INX.HM0EV.006
Prenosnik Acer Aspire A317-51G-51BL / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
715,00 €
586,07 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 715,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i5-10210U (1.6 GHz / 4.2 GHz Turbo), 8 GB DDR4, 1 TB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″) LED backlight, NVIDIA® GeForce® MX230 (2 GB), DVD-RW, Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Z nakupom tega izdelka prejmete 715 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 21.67 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
| Procesor | Intel® Core™ i5-10210U (1.6 GHz / 4.2 GHz Turbo) |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 1 TB NVMe SSD |
| Tip trdega diska | NVME SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce® MX230 (2 GB) |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) LED backlight |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Optična enota | DVD-RW |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Razpored tipkovnice | Nemška tipkovnica |
| Stanje | Outlet - Odprta embalaža |
| EAN | 4710180728354 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Acer tehnična regulativna ekipa, Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese, Italija, eu.compliance@acer.com |
| Proizvajalec | Acer Italy S.r.l., Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese, Italija, eu.compliance@acer.com |
Za še več zmogljivosti, priporočamo …
Prenosnik HP Envy x360 16-ac0097 | U7-155U | 2-in-1 Touch / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook X Flip 16-AS0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik Apple MacBook Air 15 2023 Midnight / Apple M / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,3" Retina
1.199,00 €
982,79 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.199,00 €
Prenosnik HP Spectre X360 2-IN-1 16-AA0XXX / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WQXGA
1.049,00 €
859,84 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.049,00 €
Prenosnik HP Elite 1040 X360 G11 / Ultra 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
1.099,00 €
900,82 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.099,00 €
Prenosnik Acer Swift SFG14-64 / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0028ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Prenosnik HP OmniBook 5 Flip 14-fp0034ne | Core 7 150U | Touch / 7 / RAM 24 GB / SSD Disk / 14,0″ WUXGA
979,00 €
802,46 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 979,00 €
Prenosnik HP Envy 17-da0779nz | Ultra 7 155H | Touch / Ultra 7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ FHD
1.149,00 €
941,80 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 1.149,00 €
Prenosnik HP OmniBook 7 14-fr0xxx / AMD Ryzen 3 / RAM 32 GB / SSD Disk / 14,0″ 2.8K
999,00 €
818,85 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 999,00 €




























