Šifra:
ILTT46SI7619
Prenosnik Lenovo ThinkPad T460s Ultrabook / i7 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
Akcijska cena
439,00 €
359,84 €
Redna cena
495,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 439,00 €
Kratek opis:
Intel Core I7-6600U(2.6 GHz), 8 GB RAM DDR4, Brand new 256 GB NVME SSD, Intel HD Graphics, NO ODD, 14" wide FHD (1920x1080), Windows 8 Pro COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 439 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 13.30 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
| Procesor | Intel Core i7-6600U / 2,6 GHz / Dual-Core / Turbo Boost 3,4 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SO-DIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 24 GB |
| Trdi disk | 256 GB NVMe SSD |
| Tip trdega diska | VME SSD |
| Grafična kartica | Intel HD Graphics |
| Zaslon | 35,6 cm (14") Full HD (1920x1080) LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 8 Pro) |
| Optična enota | brez |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 2x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Ostali priključki | 1 x Mini Displayport |
| Razpored tipkovnice | Ameriška tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,4 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









