Šifra:
ILTR5T6512
Prenosnik Lenovo ThinkPad R500 / / RAM 4 GB / 15,6″ WXGA
99,00 €
81,15 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 99,00 €
Kratek opis:
Intel Core 2 Duo T6570 (2.1 GHz), 4 GB RAM, 500 GB Sata HDD, Intel HD Graphics, 15.6" Matte (1200x800), Windows 7 Pro COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 99 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 3.00 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
| Procesor | Intel Core2Duo 2.1GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 4 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR2 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 8 GB |
| Trdi disk | 500 GB / 5400 / SATA |
| Tip trdega diska | SATA HDD |
| Grafična kartica | Intel HD Graphics |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6'') Display |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 7 Professional) |
| Optična enota | DVD-RW |
| Število USB priključkov | 3x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 0x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 0x |
| VGA | 1x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Bluetooth | da |
| Ostali priključki | 1 x VGA, 1 x Ethernet, 1 x Modem, 1 x Smart card |
| Razpored tipkovnice | Ameriška tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 2,8 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | Lenovo tehnična regulativna ekipa, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovaška, compliance@lenovo.com |
| Proizvajalec | Lenovo Group Limited, 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R., Kitajska, compliance@lenovo.com |









