Šifra:
IHZ17G3I76QM319B
Prenosnik HP ZBook 17 G3 Workstation / i7 / RAM 32 GB / 17,3″ FHD
429,00 €
351,64 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 429,00 €
Kratek opis:
Intel® Core™ i7-6820HQ (2.70 GHz / Turbo 3.60 GHz), 32 GB, 512 GB SDD M2 SATA, 17.3" FHD (1920x1080), Nvdia Quadro M3000M, Windows 8 Pro COA, B Grade
Z nakupom tega izdelka prejmete 429 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 13.00 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
HP ZBook 17 G3 Mobile Workstation je izredno zmogljiva 17.3" delovna postaja. Pohvali se lahko z izredno zmogljivim i7 procesorjem šeste generacije, 32 GB delovnega pomnilnika ter hitro NVIDIA® Quadro M3000M. Za hiter zagon skrbi SSD disk velikosti 512 GB. Odlična delovna postaja za vse oblikovalce, arhitekte, ...
| Procesor | Intel® Core™ i7-6820HQ / 2.70 GHz / Quad-Core / Turbo Boost 3.6 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SO-DIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 64 GB |
| Trdi disk | 512 GB / SSD / SATA |
| Tip trdega diska | SATA M.2 |
| Grafična kartica | nVidia Quadro M3000M |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3'') Full HD (1920x1080) LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | B kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 8 Pro) |
| Optična enota | Brez |
| Število USB priključkov | 4x |
| USB-C | 2x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 0x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 1x |
| VGA | 1x |
| DVI | 1x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Ostali priključki | 1 x VGA, 2 x Thunderbolt 3 |
| Razpored tipkovnice | Ameriška tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 3,3 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









