Šifra:
IHE84G3I5619S
Prenosnik HP Elitebook 840 G3 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
Akcijska cena
309,00 €
253,28 €
Redna cena
359,00 €
najnižja cena v zadnjih 30 dneh: 309,00 €
Kratek opis:
Intel Core I5-6200U (2.30 GHZ), 8 GB RAM, 256 GB SATA SSD, Intel HD 520, 14" Wide FHD (1920x1080), Win8P COA
Z nakupom tega izdelka prejmete 309 točk zvestobe, kar ustreza vrednosti 9.36 €. Točke lahko enostavno unovčite ob vašem naslednjem nakupu. – Več informacij
Razpoložljivost:Izdelek je razprodan, a v naši ponudbi vas morda čaka odlična alternativa. Preverite takoj!
Vsaj 12 mesecev garancije
14 dnevna garancija na zadovoljstvo
Prijazno okolju v primerjavi z novo
Različne plačilne metode, tudi na obroke
Prihranek energije, enak 1.075 km vožnje z avtomobilom
Priznamo, smo obsedeni z megatonami elektronskih odpadkov, ki jih proizvaja kolektivna obsedenost z
najnovejšo tehnologijo. Ljudi pozivamo k ponovni uporabi naprav, ki jih pridobivamo iz vseh delov sveta, jih skrbno obnovimo in pripravimo na novo življenje, na
kar smo izredno ponosni. Preverite, kako smo izračunali vrednost 1.075 km.
Z nakupom te naprave privarčujete 50%
Z nakupom te naprave privarčujete do 50% v primerjavi z nakupom nove naprave.
Z nakupom te naprave si zagotovite prvorazredno podporo in servis
17 oseb je skrbelo, da je ta naprava prišla na
prodajno polico in prav toliko oseb vam bo stalo ob strani, če naprava ne bo delovala po vaših
pričakovanjih.
| Procesor | Intel® Core™ i5-6200U / 2.30 GHz / Dual-Core / Turbo Boost 2.8 GHz |
|---|---|
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Tip delovnega pomnilnika (RAM) | DDR4 SODIMM |
| Maksimalna velikost spomina (RAM) | 16 GB |
| Trdi disk | 256 GB / SSD |
| Tip trdega diska | SATA SSD |
| Grafična kartica | Intel HD Graphics 520 |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0'') Display |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje | A kvaliteta |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 8 Pro) |
| Optična enota | brez |
| Število USB priključkov | 2x |
| USB-C | 1x |
| Število Thunderbolt priključkov | 1x |
| Video over USB-C | 1x |
| Displayport | 1x |
| Priključek za docking postajo | ne |
| HDMI | 0x |
| VGA | 0x |
| DVI | 0x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| Fingerprint | ne |
| Čitalec kartic | da |
| Bluetooth | da |
| Ostali priključki | 1 x USB-C, 1x Ethernet, 1x Audio, 1x VGA |
| Razpored tipkovnice | Ameriška tipkovnica |
| Stanje | Obnovljeno |
| Teža | 1,5 |
| EAN | 3830084862327 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Odgovorna oseba v EU | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Španija, reg@hp.com |
| Proizvajalec | HP Inc., 1501 Page Mill Road, Palo Alto, California, 94304, Združene države Amerike, reg@hp.com |









